Mārtiņš Vilsons kopā ar jaunajiem kino censoņiem sagatavojuši sveicienu māmiņām

0 komentāri

Aktieris Mārtiņš Vilsons un Alises Rozes studijas kino studenti apvienojuši spēkus projektā, kas veltīts svarīgākajam cilvēkam ikviena dzīvē – mammai, uzņemot emocionālu un aizkustinošu videostāstu Mammu.

”Projekts kalpo kā atgādinājums mums visiem par aizņemto ikdienas nemitīgo dzīšanos pakaļ pēc kaut kā, kas vienmēr ir kaut kur citur. Līdz ar to nereti šajā ikdienas jūklī veltām vairāk laiku citiem, bet aizmirstam par tiem pašiem tuvākajiem, kuri vienmēr mums bijuši, ir un būs blakus. Aizmirstam, cik ļoti svarīgi ir nedaudz pārmīt dažus vārdus, cik ļoti svarīgi ir parunāt ne tikai tuviniekiem, bet tomēr arī pašiem,” akcentē Alises Rozes studijas video filmēšana un montāža studente Elīza Eikerte.

 

Projekta autori priecāsies, ja pēc šī video, kura režisors ir Asatuurs Keim, noskatīšanās kādā raisīsies vēlme tieši tagad un tūlīt piezvanīt un teikt: “Mammu…”. Neatliec šos svarīgos vārdus un brīžus!

Lai sirsnīgi svētki visām māmiņām!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas