Mārtiņa Freimaņa fanus aicina piedalīties fotoizstādes veidošanā

0 komentāri
Mārtiņa Freimaņa fanus aicina piedalīties fotoizstādes veidošanā
Publicitātes foto

Ikviens, kurš savulaik iemūžinājis dziedātāju un dzejnieku Mārtiņu Freimani fotogrāfijās, aicināts tās iesūtīt nodibinājumam Mārtiņa Freimaņa fonds un piedalīties kopīgas fotogrāfiju izstādes veidošanā.

Nodibinājums Mārtiņa Freimaņa fonds mūziķa Mārtiņa Freimaņa fotogrāfijas līdz 31. augustam priecāsies saņemt e-pastā info@mff.lv. Tās jāpapildina ar informāciju par fotoattēla uzņemšanas gadu un vietu, autora vārdu un kontaktinformāciju, kā arī nelielu aprakstu un vai ar fotogrāfiju saistīts personisks vēstījums. Fonds kopā ar biedrību Serde izvēlēsies veiksmīgākās fotogrāfijas, kuras sadarbībā ar Aizputes novada Tūrisma informācijas centru tiks noformētas ceļojošā izstādē. Izstādes atklāšana plānota Freimaņa Mārtiņdienas svinību laikā Aizputes novada Tūrisma informācijas centrā.

Mārtiņa Freimaņa fonds darbību uzsāka 2011. gada 3. martā. Tiek rīkoti piemiņas koncerti, fonda pārstāvji viesojušies bērnu namos, palīdzējuši dzīvniekiem patversmēs, atbalstījuši jaunos mūziķus un īpaši lielu atbalstu devuši biedrības Dižvanagi ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti. Ar vērienīgu koncertu Aizputes sporta hallē tika svinēta Mārtiņdiena, kas Mārtiņam bijusi svarīgāka par dzimšanas dienām. Četru fonda darbības gadu laikā izdots CD un DVD+BlyRay Dzīve kā košums, dzejas izlase Cilvēks parastais un viņa dienasgrāmata, kā arī A. Krieva dokumentālā filma Freimis. Mārtiņš Freimanis. Vairāk informācijas: mff.lv/donate/projects

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas