Mārtiņa Freimaņa fanus aicina piedalīties fotoizstādes veidošanā

0 komentāri

Ikviens, kurš savulaik iemūžinājis dziedātāju un dzejnieku Mārtiņu Freimani fotogrāfijās, aicināts tās iesūtīt nodibinājumam Mārtiņa Freimaņa fonds un piedalīties kopīgas fotogrāfiju izstādes veidošanā.

Nodibinājums Mārtiņa Freimaņa fonds mūziķa Mārtiņa Freimaņa fotogrāfijas līdz 31. augustam priecāsies saņemt e-pastā info@mff.lv. Tās jāpapildina ar informāciju par fotoattēla uzņemšanas gadu un vietu, autora vārdu un kontaktinformāciju, kā arī nelielu aprakstu un vai ar fotogrāfiju saistīts personisks vēstījums. Fonds kopā ar biedrību Serde izvēlēsies veiksmīgākās fotogrāfijas, kuras sadarbībā ar Aizputes novada Tūrisma informācijas centru tiks noformētas ceļojošā izstādē. Izstādes atklāšana plānota Freimaņa Mārtiņdienas svinību laikā Aizputes novada Tūrisma informācijas centrā.

Mārtiņa Freimaņa fonds darbību uzsāka 2011. gada 3. martā. Tiek rīkoti piemiņas koncerti, fonda pārstāvji viesojušies bērnu namos, palīdzējuši dzīvniekiem patversmēs, atbalstījuši jaunos mūziķus un īpaši lielu atbalstu devuši biedrības Dižvanagi ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti. Ar vērienīgu koncertu Aizputes sporta hallē tika svinēta Mārtiņdiena, kas Mārtiņam bijusi svarīgāka par dzimšanas dienām. Četru fonda darbības gadu laikā izdots CD un DVD+BlyRay Dzīve kā košums, dzejas izlase Cilvēks parastais un viņa dienasgrāmata, kā arī A. Krieva dokumentālā filma Freimis. Mārtiņš Freimanis. Vairāk informācijas: mff.lv/donate/projects

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas