Martas Asinis Sestais albums izdots CD

0 komentāri

11. decembrī klubā Nabaklab tiks prezentēts grupas Martas Asinis albums Sestais albums, kas, papildināts ar līdz šim neizdotu kompozīciju, nu iznācis arī taustāmā – CD formātā.

Grupa Martas Asinis dibināta 2009. gadā. Līdz šim grupa izdevusi piecus albumus, un kopš šā gada septembra klausītājiem elektroniski ir pieejams Sestais albums. Grupa to dēvē par soli tuvāku patiesībai, un tas ir veltīts neatkarīgajai deju mūzikai.

Sestais albums ir guvis dažādas kritiķu atsauksmes, žurnāls Veto to sauc par ballīšu mūziku, kurā ”latviešu valoda traucē grupai kļūt pazīstamai ārzemēs”, Gundars Račs albumu dēvē par ”dienas lielo atklājumu”, savukārt mūzikas žurnālistu Uldi Rudaku albums nesajūsmina tik ļoti kā iepriekšējie.

Albuma prezentācijas koncerts notiks ceturtdien, 11. decembrī, klubā Nabaklab. Apmeklētājiem būs iespēja iegādāties grupas jaunāko ierakstu CD formātā, kurā ir iekļauta līdz šim neizdota papildu dziesma Ir Jāzaudē. Albums būs pieejams arī lielākajos mūzikas veikalos un Nabaklab.

Albumu piedāvā NABAMUSIC.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas