Marta Grigale atklāj gaidāmā bērniņa dzimumu

0 komentāri

Starojoša un laimīga dziedātāja Marta Grigale (26) saviem sociālo tīklu sekotājiem atklājusi gaidāmā mazulīša dzimumu.

Ar fotogrāfiju, ko Marta Grigale publicējusi savā Instagram kontā, viņa paziņo gaidāmā bērniņa dzimumu. ”So pink. Because it’s a girl! Mazajai princesei Grigalei par godu sarīkojām dikti rozā gaidību ballīti!” priecīgi pavēsta dziedātāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Martas un Kaspara Grigaļu pirmdzimtajai pasaulē jānāk jūlijā.

Gada sākumā dziedātāja sacentās par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Pēc iekļūšanas konkursa nacionālās atlases pusfinālā viņa nāca klajā ar jaunumiem par grūtniecību. “Par dalību šaubījos tikai pašā sākumā. Tomēr visai ātri sapratu, ka tas nekādā ziņā nav šķērslis. Es jūtos labi un manī ir dubults spēks!!! Esmu gatava cīnīties līdz galam un turpināt dalību konkursā tik ilgi, cik būs lemts. Bet viņš vai viņa, kurš aug manā puncī un kļūst ar katru dienu lielāks, neapšaubāmi ir manas līdzšinējās dzīves galvenais projekts,” saviļņota bija dziedātāja.

Tagad dziedātāja regulāri savu fanus aplaimo ar gaidību fotogrāfijām.

💛

A photo posted by MARTA GRIGALE (@marta_grigale) on

 

 

Tāds I’m-walking-on-sunshine brīdis 🍓 #puncis #babybump #momtobe #32weeks

A photo posted by MARTA GRIGALE (@marta_grigale) on

 

🐝

A photo posted by MARTA GRIGALE (@marta_grigale) on

 

 

Divarpus minči. 💛

A photo posted by MARTA GRIGALE (@marta_grigale) on

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas