Markus Riva saņem mūzikas balvu Kremlī

1 komentārs

19. novembrī Maskavā Kremļa pils zālē norisinājās telekanāla Russian MusicBox mūzikas balvas pasniegšanas ceremonija, kuras laikā nominācijā “Раскрутка года” (“Gada atvēziens”) balvu saņēma latviešu dziedātājs Markus Riva, informē mūziķa preses pārstāve Karīna Zaharova.

Balsošana noslēdzās dienu pirms rezultātu paziņošanas, bet Markus Riva bija izvirzījies tās vadībā krietnu brīdi pirms balsošanas beigām, norāda K. Zaharova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

MusicBox statueti latviešu mūziķim pasniedza Josifs Prigožins un Sergejs Zverevs. Markus Riva no skatuves pateicās savai komandai, producentam Alanam Badoevam un uzticamajiem atbalstītājiem, kuri neatlaidīgi balsoja un ticēja, ka balvu saņems tieši viņš.

Kopš pagājušā gada beigās, kad noslēdzās muzikālais TV šovs Хочу к Меладзе, kurā Markus ieguva 2. vietu un kļuva atpazīstams arī ārpus Latvijas robežām, šī ir pirmā muzikālā balva, ko starptautiskā arēnā ieguvis Markus Riva.

Balvas Kremlī saņēma arī Polina Gagarina, Sergejs Lazarevs, Nargiza, grupa Serebro un citi.

Russian MusicBox ir viens no populārākajiem televīzijas kanāliem, kuru iespējams redzēt tādas valstīs kā Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Kazahstāna, Ķīna, ASV un citās.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Benita Ķerķe
    0

    Benita Ķerķe

    Man patik.Malacis,lai veicas!

    23.11.2015 14:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas