Markus Riva ar dziesmu latviešu valodā piesaka izmaiņas karjerā

0 komentāri

Pēc ilgākas pauzes dziedātājs Markus Riva laidis klajā dziesmu latviešu valodā, tās nosaukums – Laika Upe.

Dziesma atklāj jaunu posmu mūziķa karjerā – Laika Upe muzikāli un stilistiski atšķiras no iepriekš radītiem un izdotiem skaņdarbiem Markus Rivas daiļradē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Jau ilgu laiku briedu šim notikumam – ierakstīt dziesmas dzimtajā valodā, un nu beidzot tas ir noticis. Daudzas lietas ir mainījušās manā karjerā pēdējo gadu laikā un mainījusies arī mūzika, kuru radu un izpildu. Laika Upe ir dziesma, kas mani uzrunāja jau no pirmās skices un jutu, ka šo skaņdarbu vajag ierakstīt latviešu valodā,” par pārmaiņām daiļradē stāsta Markus Riva.

Dziesmas mūzikas autors ir ukraiņu komponists Ruslans Kvinta, ar kuru kopā arī noticis dziesmas ieraksta process Kijevā. Komponists sarakstījis daudzus populārus skaņdarbus ukraiņu un krievu māksliniekiem – Sofija Rotaru, Ani Lorak, Alekseev u.c., bet sadarbība ar latviešu mūziķi viņam ir pirmreizējs notikums.

Video

Markus Riva līdz šim izdevis četrus solo albumus, iekļuvis starptautiskā TV šova Gribu pie Meladzes finālā, šogad un pērn piedalījās Eirovīzijas nacionālajā atlasē. Patlaban mūziķis strādā pie jaunas programmas latviešu valodā.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas