Talantu Fabrikas guru Māris Ozoliņš ticis pie hipiju vāģa un meklē LSD ”dīleri”

0 komentāri

Vai atceries Talantu Fabrikas atraktīvo vadītāju, režisora Mika Ozoliņa tēti Māri Ozoliņu? Lūk, pie kāda leģendāra busiņa viņš nesen ticis!

”Mans jaunais “vecais” draugs – VW hipiju busiņš. Krekls arī no “puķu bērnu” perioda. Ģitāru arī “izraku” no pagraba. Uz atskaņotājā griežas vinils. Mocis jau pieskatīts. Tā. Atliek vēl atrast LSD dīleri…,” prāto Ozoliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bijušās TV zvaigznes draugi gan joko, ka LSD vietā varot tīri labi izlīdzēties ar Latvijas mežos pieejamajām sēnēm, uz ko Ozoliņš vien nosaka: ”Laikam jau neesam sēņu paaudze, tas gāja garām, bet dzīves pīrāgā esam garšīgi kodušies!:)”

”Man bija velveta bēšas kļošenes, bet rāvējslēdzējs saplīsa, tā jau būtu atkal uzvilcis. No vefiņa klausījos Radio Luxemburgu un sapņoju: eh, kā varētu strādāt radio, likt mūziku un vervelēt”! 1993. gadā tas piepildījās,” jaunības piedzīvojumus atceras Ozoliņš.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas