Makartnijs japāņus aplaimo ar īpašu dziesmu

0 komentāri

Bijušais grupas The Beatles dalībnieks Pols Makartnijs turpina aktīvi koncertēt. Šonedēļ viņš ar ovācijām uzņemts Japānā, kur aplaimojis fanus ar koncertos vēl nedzirdētas dziesmas izpildījumu.

Makartnija koncerts Nippon Budokan arēnā Tokijā bija plānots jau pagājušā gada maijā, taču veselības problēmu dēļ uzstāšanos nācās atlikt. Šonedēļ “eksbītls” atgriezās arēnā, kur pēdējoreiz koncertēja 1966. gadā grupas The Beatles sastāvā. Tolaik The Beatles bija pirmā rokgrupa, kas uzstājās šajā Tokijas arēnā.

Svinot šo notikumu, Makartnijs izpildīja The Beatles dziesmu Another Girl. Dziesma iekļauta kvarteta albumā Help!, taču grupa to nekad nebija izpildījusi koncertos. Makartnijs pēc koncerta atzina, ka viņu pārņēma spēcīgas emocijas, atceroties pirmo uzstāšanās reizi, kā arī sajūtot fantastisko auditoriju.

Līdz mēneša beigām Makartnijs sniegs vēl četrus koncertus Tokijā, bet pēc tam dosies uz Dienvidkoreju.

Skaties emocijas no koncerta fana uzfilmētā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas