Maija Rozīte-Krištopane meitiņai devusi latvisku vārdu

Pirmdienas vakarā savu otro bērniņu pasaulē laida radio Star FM ētera balss, TV3 laika ziņu diktore Maija Rozīte-Krištopane.

Tapis zināms, kādu vārdu savai meitiņai nolēmuši dot vecāki. Pāra izvēle kritusi par labu vārdam Linda. Tas nozīmē, ka turpmāk 21. augustā Maija ar ģimeni ik gadu svinēs meitiņas vārda dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ko par Lindām vēsta viņu vārda skaidrojums? “Iekšēja kultūra apvij ap Lindu labvēlības atmosfēru. Apveltīta ar pārcilvēcisku gribasspēku. Pilnasinīgi tver gan skumjos, gan labos dzīves mirkļus. Gaume pierāda Lindas vērienīgumu. Ir laba ģimenes tradīciju kopēja.” Latvijā šobrīd ir 7724 Lindas.

Arī savam pirmdzimtajam Maija ar vīru Kasparu devuši latvisku vārdu – Pauls. Šis vārds Latvijā ir 850 personām.

Foto

Maijas košais stils arī grūtniecības pēdējos mēnešos

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas