FOTO: Maģiskais Maiks XXL piedzīvo “karstu” pirmizrādi Londonā

0 komentāri

Karsti šajās dienās gājis ne tikai Eiropas pludmalēs. Termometra stabiņš pakāpies arī pirmizrādē jaunākajai filmai par Maģisko Maiku. Filma ir par striptīzdejotāju pasauli.

Filmas Maģiskais Maiks XXL (Magic Mike XXL) scenārijs balstīts uz galvenās lomas atveidotāja, aktiera Čeninga Tatuma reālo dzīvi. Viņš savu karjeru sāka ar dejošanu; tur ieguva popularitāti, kādēļ pēc tam varēja filmēties arī uz lielajiem ekrāniem, gūstot lielu piekrišanu, un tagad ir viens no populārākajiem aktieriem pasaulē.

Filmā Čenings Tatums atveido Maiku, kurš jau pirms trim gadiem ir pielicis punktu savai veiksmīgajai striptīza dejotāja karjerai. Beidzot arī Maika bijušie kolēģi nolēmuši mainīt nodarbošanos, taču viņi vēlas aiziet ar satriecošu šovu, kurā uzaicina piedalīties arī leģendāro Maģisko Maiku. Pa ceļam uz pēdējās uzstāšanās vietu, piestājot pāris mazpilsētās, puiši atjauno senās draudzības saites, iegūst jaunus draugus un apgūst jaunas kustības, lai viņu uzstāšanās būtu sensacionāla un neaizmirstama.

Muzikālā komēdija Maģiskais Maiks XXL ir pirmās šī stāsta ekranizācijas turpinājums. Uz Latvijas kinoteātriem jaunākais šīs radošās komandas veikums ir gaidāms, sākot ar 24. jūliju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas