Madonnas tērpi ieintriģē kolekcionārus

0 komentāri

Kamēr izsoļu nami vēsta par iespaidīgiem panākumiem mākslas darbu vairāksolīšanās, aug pircēju interese arī par relatīvi lētākiem šovbiznesa aprindu pārstāvju piemiņlietu krājumiem. Tikko ASV notikušā izsolē amerikāņu popzvaigznes Madonnas skatuves tērpu kolekcija izsolīta par 3,2 miljoniem ASV dolāru. Jaunus īpašniekus atradušas arī citas piemiņlietas.

Madonna kolekcionāriem ir interesanta ne vien ar faktu, ka savas karjeras laikā spējusi savienot mūziku un kino, kas ļāvis vizualizēt dažus no izsolē piedāvātajiem tērpiem. Par visdārgāko kļuva žakete, ko Madonna valkāja 1985. gada filmā Desperately Seeking Susan. Tā tika pārdota par 252 000 dolāru, kamēr tērps no dziesmas Material Girl videoklipa izsolīts par 73 125 dolāriem. Kāzu kleita no Madonnas un aktiera Šona Penna kāzām 1985. gadā pārdota par 81 250 dolāriem. Savukārt kleita, ko dziedātāja valkāja Who’s That Girl koncertturnejā, sasniedza 50 000 dolāru cenu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kalifornijā notikušajā izsolē tika piedāvātas arī popmūziķim Maiklam Džeksonam, dziedātājai Šērai, grupai The Beatles un citām slavenībām piederējušas mantas. Eksbītla Džona Lenona ikoniskās acenes ar apaļajiem rāmjiem tika izsolītas par 25 000 dolāru, bet rokmūziķa Elvisa Preslija gredzens pārdots par 57 000 dolāru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas