Madonnas lateksa kostīmu un citas piemiņas lietas izsolīs internetā

0 komentāri

Laiks sarosīties dziedātājas Madonnas faniem – izsoļu nams Julien’s Auctions paziņojis, ka novembrī rīkos viņas personisko un profesionālās dzīves piemiņas lietu izsoli. Turklāt tā būs lielākā dziedātājai piederējuši lietu izsole, kāda līdz šim piedzīvota.

Šī būs pirmā tik liela mēroga Madonnas personisko lietu kolekcija, kas nonāk izsoļu namā. Organizatori apgalvo, ka to varētu pārspēt tikai, ja pati Madonna nolemtu pārdot savas lietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izsole notiks divas dienas – 7. un 8. novembrī. Tajā varēs iegādāties vairāk nekā 200 priekšmetu, tostarp 30 Madonnas kostīmu no filmas Evita, uniformu no Personīgās līgas, kā arī vairākus kostīmus no dziesmas Material Girl uzņemšanas.

Īstie atradumi viņas faniem solās būt Madonnas dienasgrāmatas, kuras viņa raksta kopš 1988. gada, kā arī lateksa komplekts, kuru Madonna valkāja, filmējoties kopā ar dziedātāju Keitiju Periju žurnāla V Magazine fotosesijai.

Izsole norisināsies tiešsaistē internetā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas