Lola ar mīļoto iepazīstas bārā

0 komentāri

Savulaik populārās blūzroka grupas ”Rebel” soliste Lola jeb Lolita Novikova jūlija beigās nosvinēja 50. šūpuļsvētkus un atklāj, ka atkal ir iemīlējusies.

Pēdējā laikā Itālijā un Šveicē koncertējošā dziedātāja žurnālam ”Privātā Dzīve” atzīst, ka jūtas laimīga. Visdrīzāk, iemesls tam ir pirms gada uzsāktās attiecības ar kādu ietekmīgu biznesmeni, kura vārdu Lola patur noslēpumā, bet ar kuru iepazinusies bārā, kad apciemoja savu draudzeni Šveicē. Abu iepazīšanās stāsts esot filmas cienīgs – Lolas nākamajam kavalierim pēc dejas pēkšņi kāds no rokām izrāva somu un meties bēgt. ”Biju vienkārši ģērbusies, kājās man bija sporta apavi, tāpēc uzreiz metos skriet un zagli noķēru,” žurnālam ”Privātā Dzīve”stāsta dziedātāja, atkājot, ka abu attiecības attīstījušās strauji, kaut viens no otra slēpis savu nodarbošanos. ”Ļoti ilgi viņš man neteica savu vecumu un nodarbošanos. Es arī par sevi daudz nestāstīju. Sarunas bija par mūziku, par dzīvi,” stāsta Lola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

To, ka Lola ir profesionāla dziedātāja, viņas draugs uzzinājis kādā pasākumā, kur varēja uzstāties arī apmeklētāji. Savukārt atklāsmes par vecumu nākušas kopīga ceļojuma laikā, kad uz aviobiļetēm ieraudzīti personas kodi. Un atklājies, ka abi ir vienaudži.

Šīs vasaras sākumā Lolas mīļotais pirmo reizi ciemojies Rīgā. Par pilsētu viņam radies atraktīvas vides iespaids. ”Svinējām Līgo svētkus un kopā apmeklējām Toma Džonsa koncertu,” stāsta dziedātāja pirms došanās pie drauga uz Maljorku.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas