LMT Summer Sound 2015 norisināsies 10. – 11. jūlijā

0 komentāri

Festivāls LMT Summer Sound 2015. gadā norisināsies no 10. līdz 11. jūlijam, un tas būs piektais gads, kad grandiozākais pludmales festivāls Baltijā pulcēs mūzikas mīļotājus Liepājas pludmalē un Jūrmalas parkā, informē festivāla rīkotāji.

Biļešu tirdzniecība uz LMT Summer Sound festivālu jau sākusies, un pirmās festivāla biļetes varēs iegādāties par 25 eiro. Savukārt īpašā piedāvājumā, tikai Liepājas un Liepājas apkaimes iedzīvotājiem, tiks piedāvātas festivāla biļetes par 18 eiro. Šo biļešu skaits ir ierobežots. Biļetes uz LMT Summer Sound festivālu iespējams iegādāties Biļešu servisa tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā. Šobrīd tirdzniecībā pieejamas tikai festivāla 2 dienu biļetes, telšu pilsētiņas biļetes sākts tirgot, tuvojoties festivālam.

Izsludinot LMT Summer Sound 2015. gada festivālu, četrus vakarus – 10., 11., 12., 13. decembrī – Vecrīgas bārā I Love You, Aldaru iela 9, notiks koncerti ar nākamā gada festivālā spēlējošo Latvijas mūziķu un grupu piedalīšanos.

Festivāla mājaslapā: summersound.lv

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas