Linda Leen elegantā koncertā svinēs 15 gadus uz skatuves

0 komentāri

Atzīmējot 15 gadus uz skatuves, dziedātāja Linda Leen aicina uz elegantu vasaras koncertu ”Klasika” Dzintaru koncertzālē ceturtdien, 4. septembrī.

Lindas Leen visu laiku labākās autordziesmas, kas jau kļuvušas par Latvijas radiostaciju zelta fondu, kā arī jaunās un vēl neizdotās kompozīcijas kopā ar autori izpildīs klasisko stīgu instrumentu virtuozi – ģitārists Kaspars Zemītis un Štrausa stīgu kvartets. Īpaši koncertam Dzintaros mūziķu sastāvam pievienosies perkusiju meistars Rihards Zaļupe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“15 gadu laikā ir tapušas daudzas man emocionāli svarīgas dziesmas, ar katru no tām mani saista ļoti personīgas attiecības”, stāsta dzidātāja. ”Esmu pateicīga savam klausītājam par atpakaļsaiti, ko jūtu par dziesmām, kuras ir bijušas svarīgas ne tikai man, bet arī citu cilvēku dzīves notikumos. Dziesmas pieaug kopā ar mani un klausītāju, tagad tām ir šodienas krāsa un garša. Skatuves grīdas putekļi, klavieres, ziedu tvans, smokingi, asaras un smiekli, pilnmēness… klasika!”

Biļetes uz koncertu nopērkamas ”Biļešu paradīzes” kasēs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas