Liene Greifāne pamet darbu un kļūst par studenti

0 komentāri

Ar joni pietuvojies septembris, kad daudzi no mums atsāk savas skolas gaitas. Studentu pulciņam pievienojušās arī sabiedrībā zināmas personas.

Līdz šim dziedātājas Lienes Greifānes ikdiena aizritēja radio Energy FM studijā, kur viņa strādāja par ētera balsi kādā pēcpusdienas raidījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Nu ko mīļie @EnergyLatvija biedri un fani. Es no nākošas nedēļas ēterā vairs nebūšu. Bija forši, bet tagad jāmeklē jaunas aizraušanās,” pirms pāris dienām savos sociālajos tīklos paziņoja mūziķe.

Ilgi nebija jāgaida, lai uzzinātu, kas tad kļuvusi par viņas jauno aizraušanos. Izrādās, Liene atsākusi studijas. Spriežot pēc ierakstiem sociālajos tīklos, dziedātāja nolēmusi apgūt kādu no multimediju zinātnēm.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas