Lepers kā purva bridējs iekaro šā rudens tūrisma top galamērķi

0 komentāri

Lielo Ķemeru tīreli iespējams baudīt, ne vien noejot kādu no divām laipām, bet arī kļūstot par īstu purva bridēju.

Lai izbaudītu vienu no Latvijas skaistākajām vietām, LNT Brokastu komanda – Ieva, Rūta, Oskars un Agnese – Patriotu nedēļas ieskaņā devās pārgājienā uz Lielo Ķemeru tīreli. Pārgājienu organizēja divi purvu ekskursiju entuziasti Kristaps Kiziks un Kristaps Lamsters no purvubrideji.lv. Viņu vadībā LNT žurnālistiem bija iespēja baudīt purva burvību un lāmu līkločus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Doties pārgājienā ar purva kurpēm pavisam jauna pieredze, sākumā kājām ir “jāpiešaujas” un uzmanīgi jāskatās, kur liec kāju,” savas sajūtas atklāj LNT Brokastu žurnāliste Ieva Čakste.

 

Purvu bridēji #lntbrokastis #kemeri

A photo posted by Oskars Lepers (@patikams) on

 

Purva kurpju, kas pēdējos mēnešos figurē pilnīgi visos foršajos pārgājienos, lomā ir vecās labās sniega kurpes, tikai nedaudz pārveidotas. ”Es teiktu, ka tas ir šā rudens modes kliedziens,” norāda LNT Brokastu producente Ilva Everte.

LNT Brokastu komandas piedzīvojums Lielajā Ķemeru tīrelī būs skatāms 18. novembrī.

FOTO: Ķemeru dabas rezervāts

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas