Leonardo di Kaprio grib spēlēt Vladimiru Putinu

0 komentāri

ASV Kinoakadēmijas balvai Oskars nominētais aktieris Leonardo di Kaprio izteicies, ka gribētu kādā filmā atveidot Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, raksta NME.

“Putins – tā būtu ļoti, ļoti, ļoti interesanta loma. Es gribētu viņu spēlēt,” vācu laikrakstam Die Welt atzina amerikāņu filmu zvaigzne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sešas reizes Oskara balvai nominētais aktieris ar Putinu tikās 2010. gadā Tīģeru aizsardzības starptautiskajā forumā Sanktpēterburgā.

“Mans fonds piedalās vairākos projektos, kuri finansiāli atbalsta šo savvaļas kaķu aizsardzību,” norāda aktieris. “Mēs ar Putinu runājām tikai par šiem fantastiskajiem dzīvniekiem, bet ne par politiku.”

Putins nav vienīgā personība, ko di Kaprio vēlētos atveidot filmā. 41 gadu vecais aktieris atzinis, ka labprāt spēlētu arī Ļeņinu vai Rasputinu.

“Es domāju, ka vajadzētu uzņemt vairāk filmu par Krievijas vēsturi, jo tajā ir daudz Šekspīra cienīgu stāstu. Tas aktierim ir aizraujoši,” norāda di Kaprio.

Di Kaprio ir starp visaugstāk novērtētajiem aktieriem, kuri vēl nav ieguvuši ASV Kinoakadēmijas balvu. 23 gadus ilgās karjeras laikā viņš Oskara balvai nominēts sešas reizes. Prognozes liecina, ka šogad di Kaprio beidzot varētu iegūt pirmo Oskaru par galveno lomu režisora Alehandro Gonsalesa Injaritu kinolentē The Revenant (Cilvēks, kurš izdzīvoja). Filma nominēta Oskara balvām 12 kategorijās.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas