Leišu folkmetālisti apvienojušies koncertam Rīgā

0 komentāri

24. janvārī klubā Melnā piektdiena uzstāsies lietuviešu folkmetāla grupas Berserker, Ūkanose un Aistvara, kurām saknes meklējamas Viļņā, vēsta Levs Berezins.

Melodiskā metāla grupa Berserker dibināta 2009. gadā. Grupas nosaukums aizgūts no vikingu ēras – Berserk ir cīnītāja tēls skandināvu mitoloģijā. Grupas vīzija ir mūzika, kas apvieno episkas melodijas, apokaliptiskus tekstus un spēcīgus vokālus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

2012. gadā dibinātās folkroka, metāla grupas Ūkanose izveidošanās pamatā ir folkmūzikas apvienošana ar smago mūziku stāstos par karotājiem, brīvību, mīlestību un dabu.

Folkroka, folkmetāla grupas Aistvara skanējums nav mainījies kopš dibināšanas 2007. gadā, tas aizvien iemieso arhaiskas un mūsdienīgas tautas mūzikas apdares dažādos rokmūzikas un metālmūzikas stilos, tekstos iedvesmu galvenokārt smeļoties tautas dainās, mītos un pasakās.

Par mūziku gādās arī DJ Deathperado.

Koncerta sākums plkst. 21.00, klubs atvēsrts no plkst. 20.00. Ieejas maksa – 6 eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas