Led Zeppelin noraida apvienošanās piedāvājumu

0 komentāri

No astronomiskas naudas summas atteicies Britu rokgrupas Led Zeppelin vokālists Roberts Plānts. Viņš noraidījis piedāvājumu par pusmiljardu mārciņu sarīkot grupas atkalapvienošanās koncertturneju.

500 miljoni mārciņu jeb 638 miljoni eiro ir naudas summa, kas tāpat vien apkārt nemētājas. Taču britu žurnāls New Musical Express vēsta, ka tieši tik vērtu darījumu grupas Led Zeppelin atlikušajiem dalībniekiem piedāvājis britu miljardieris Ričards Brensons ar lūgumu sarīkot 35 koncertu sēriju Lielbritānijā. Taču 66 gadus vecais Plānts esot uzstājis, ka neplāno vairs koncertēt kopā ar grupu, kaut arī pārējie grupas dalībnieki esot piekrituši nekavējoties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ričards Brensons ir kaislīgs Led Zeppelin fans. Jau iepriekš izskanējušas baumas par viņa centieniem panākt grupas apvienošanos.

Led Zeppelin pēdējoreiz kopīgi uz skatuves kāpa 2007. gadā koncertā Londonā. Rokgrupa nesen izdeva jaunas reiz izdoto albumu versijas, kas jau iekļuvušas Lielbritānijas mūzikas topa pirmajā desmitniekā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas