Lauris Reiniks Lietuvā ir populārāks, nekā Tev šķiet…

0 komentāri

Pašmāju pozvaigzne Lauris Reiniks brīvdienās savos sociālo tīklu profilos nopublicējis vairākus video, kurā iemūžināts, cik silti viņu publika uzņēma Lietuvā.

9. maijā Lietuvā, Burbišķu muižas kompleksā, norisinājās ikgadējie tulpju svētki, kuru apmeklējis milzīgs skaits interesentu – ap 25 tūkstošiem cilvēku. Tajā koncertēja arī mūsu pašu Lauris Reiniks, un tiem, kas nezināja, šī ir iespēja pārliecināties par to, ka mūziķis ir labi zināms ne tikai pie mums, bet arī kaimiņos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajos divos video redzams, kā viņš izpilda savu superhitu Es skrienu un Es esmu Tev dzīslās lietuviskās versijas – Aš Bėgu un Apkabink Dar. Kā redzams, īpaši pirmajā video, lietuviešu bērni patiesi ir sajūsmā par Lauri.

Labai ačiū Burbiškis!!! Thank you Lithuania for yesterday! It was AMAZING! That little girl singing along is just adorable! :)

Posted by Lauris Reiniks on Sunday, May 10, 2015

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas