Lauris ir labsirdīgs, taču dažkārt viņam pietrūkst rakstura stingrības. Sveicam Laurus vārda svētkos!

0 komentāri

Šodien, 27. novembrī, vārda dienas svin Lauri. Vissiltākie sveicieni visiem, visiem Lauriem vārda svētkos! Neaizmirsti sev zināmu Lauri sumināt arī tu!

Viņa smadzenes ir kā viegli pieejama atmiņu un fantāziju glabātava. Ir labsirdīgs, taču dažkārt viņam pietrūkst rakstura stingrības. Lauri vienmēr māc bailes no īstenības. Un tāpēc nemiers ir par pavadoni vislabākajos brīžos. Lauri nemitīgi aicina kāda balss, kas nav no viņa pasaules – tā par Lauriem raksta Gunars Treimanis savā grāmatā Vārda noslēpumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Iedzīvotāju reģistra statistikas datiem, ka Latvijā Laura vārdu nes 3534 personas. Starp viņiem arī sabiedrībā zināmas un godātas personas.

Portāls Skaties.lv sirsnīgi sveic arī Norbertus, kuriem arī šodien vārda diena.

FOTO: sabiedrībā zināmi Lauri

VIDEO: Lauri Lizbovski kolēģi sveic vārda dienā

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas