Laurim Reinikam jauna dziesma

1 komentārs

Gribējās jau teikt – kur pazudusi Laura Reinika daiļrade, vai tiešām mūzikas instrumenti guļ noputējuši? Nekā! Lauris Reiniks nupat ir laidis klajā jaunu kompozīciju Pieneņpūkas.

Mūziķis sola, ka jau šovakar dziesma ar tekstu un video būs skatāma Youtube. Kamēr dziesmas video vēl tiek turēts, jautāsiet par ko dziesma?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā Radio SWH raidījumā Rīta svīta pastāstīja pats Lauris Reiniks, tad ”tas ir mans vasaras gabals Latvijas, Igaunijas un Lietuvas klausītajiem. Dziesma ir it kā manā stilā un it kā nē – klubu mūzika ir sajukusies ar etno, bet nu es ceru, ka pūkas ies pa gaisu. Tā dziesma ir par to, ka naktī ir bijis kaut kas kolosāls un superīgs, ko tu negribi aizmirst un tev bail, ka pamodīsies draudzene vai draugs un pateiks, ka tas nebija, ka tas bija sapnis. Vārdu sakot dziesma par foršajiem vasaras vakariem. Piedziedājumā tur ir tā – bail man atzīties, kā smaržo rīts; Un pieneņpūkās guļ mana sirds!”

Skaties.lv publicēs Laura Reinika dziesmu, tiklīdz tā tiks publicēta Youtube!

1 komentārs

TOP komentāri

  • arachiks
    0

    arachiks

    Es skrienu,pa Amēriku.

    07.05.2015 13:42

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas