Laurim Dzelzītim 37 gadu vecumā ne sievas, ne draudzenes: Tas nav normāli

6 komentāri
Laurim Dzelzītim 37 gadu vecumā ne sievas, ne draudzenes: Tas nav normāli
Foto: Viasat

Tev noteikti jāizlasa

Seriāla Viņas melo labāk un Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis ir viens no tiem māksliniekiem, kurš regulāri nokļūst Latvijas seksīgāko un iekārojamāko vīriešu topos, tomēr pat tas viņam mīlas lietās nav palīdzējis.

Intervijā žurnālam Santa tautā iemīļotais aktieris atklāti stāsta par smago bērnību, pārdzīvojumiem aktiera dzīves aizkulisēs, kā arī vientulību.

„Esmu jau iemācījies pieņemt lietas tādas, kādas tās ir,” jautāts, vai var pierast pie vientulības, atbild Dzelzītis. „Protams, saprotu, kā tas izskatās no malas. Manā solīdajā vecumā – 37 gados – man joprojām nav sievas. Vēl vairāk – man pat nav draudzenes. Principā tas nav normāli.

”Vispār, būsim atklāti, man tikai viena tāda īsta draudzene un kopdzīve ir bijusi,”  atzīstas aktieris. „Turklāt arī tās vienīgās attiecības jau pašā sākumā bija lemtas iznīcībai. Es to jau zināju no sākta gala. Tikai jaunības trakumā nebija spēka atteikties. Bet tagad, pēc laika, labi redzu, uz kādām stīgām tā melodija tika spēlēta, un varu par sevi tikai skumji pasmaidīt.”

Jautāts, vai uzskata, ka viņš vispār prot mīlēt, Dzelzītis nosaka: „Es vēl neesmu gatavs šajā skolā nodot eksāmenu.”

Iespējams, sakārtot savu mīlas dzīvi aktierim traucē smagā pagātne – viņa mamma izdarīja pašnāvību, kad aktierim bija vien trīs gadi, bet tēvs apprecējās vēlreiz un lielu uzmanību viņam ar brāli neveltīja.

„Kaut kā paši augām, kopā bijām pieci sīkie: mēs ar brāli, pamātes sīkie un viens pusbrālis. Kad tagad aizbraucu un ieraugu to šaurību, kurā visi dzīvojām… Izplet rokas un vari pretējās sienas aizsniegt,” pārsteigts ir aktieris, kurš nesen ne vien pats savām rokām no nulles uzcēlis māju dzimtajā Alojā, bet arī iegādājies mājas, no kurām savulaik tika izmests. „Man šīs mājas nevajadzēja, tas bija principa jautājums. Man vajadzēja, lai mājas, kurās pavadīju savu bērnību līdz 16 gadu vecumam un no kurām mani izlika, kļūst par manu īpašumu.”

Savukārt par vienu no lielākajiem pārdzīvojumiem profesionālajā dzīvē kļuvusi Spēlmaņu nakts balva par Vandaļa lomu, kas aizgāja gar degunu. „Vai man ir žēl? Tas pat nav vārds… Man teātrī rīt 13. sezona. Un es jau tomēr kaut ko no tā visa saprotu. Kā tās lomas nāk un kā veidojas. Zinu, cik reti iespējams dabūt tik pilnasinīgu un raksturam piemērotu lomu. Es saaugu ar šo lomu un zinu, ka izdarīju visu par simts procentiem. Jo teātrī jau ļoti bieži var izsprukt arī ar relatīvi formālu darbu. Skatītājs pat nepamanīs. Nu, un tas, ka man to balvu neiedeva… Man pašam nebija loģiska izskaidrojuma, kāpēc neiedeva, tāpēc norakstīju to uz stulbu karmu. Un vēl es domāju: varbūt Latvijā gluži vienkārši par šādu lomu nevar dabūt balvu?” Uzzinājis, ka kārotā balva iet secen, Dzelzītis tovakar emocijas slīcinājis alkoholā.

FOTO

VIDEO: Laura Dzelzīša pēdējā sērija seriālā Viņas melo labāk

6 komentāri

TOP komentāri

 • Zinta Ksenija Ķiršakmene
  +5

  Zinta Ksenija Ķiršakmene

  un ko tad lai sakam par Intu Teterovski? :D nu tādi ir tie mūsu mākslinieki - brīvie ,nepiesienamie Latvju "ģimenes cilvēki"...

  07.08.2015 14:30

 • monta
  +3

  monta

  Bija tak blonda meitene no talsiem Sabine Seglina. Pagajuso vasaru abi kopa pavadiija.

  07.08.2015 15:38

 • Ritvars-Evijs Lasmanis
  +1

  Ritvars-Evijs Lasmanis

  Samant Anetei Krasovskai vrbt ir virs berni ???

  11.08.2015 01:28

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas