Laura Raila izdod romantisku dziesmu un video

1 komentārs

Dziedātāja Laura Raila, kura plašāku atpazīstamību guva, piedaloties šovā OKartes skatuve, savus klausītājus iepriecina ar jaunu dziesmu Un tu nāc un videoklipu.

Kā vēsta pati dziedātāja, ”dziesma stāsta par pozitīvo mīlestību, par gaišām ilgām pēc otra, par laiku, kad mīļotie kādu laiku nevar būt kopā, vai nav vēl sastapušies. Dziesma domāta visiem, katrs var atrast teksta rindiņu, kas to uzrunā. Vēlos, lai apkārt valda vairāk patiesas mīlestības, sapratnes un harmonijas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dziesmas mūzikas un teksta autore ir pati Laura Raila, taču lielu ieguldījumu muzikālās aranžijas tapšanā ieguldījis grupas Otra puse mūziķis Jānis Čubars. ”Jānis uzķēra manu domu, un dziesma tiešām sanāca tāda, kādu es to sajutu,” stāsta Laura.

”Dziesma interesanta arī ar to, ka tās laikā top zīmējums, kas paspilgtina dziesmas tekstu,” norāda mūziķe un akcentē, ka liels ieguldījums ir māksliniecei Reginai Renjutei, kura īsā laikā spēja uzzīmēt portretu ar ogli.

”Dziesmā vēlējos parādīt vienkāršību, romantiku, dabu, emocijas, tādēļ visus kadrus safilmējām vienā dienā, par to paldies jaunajam talantam Ivo Buģim. Kad runājām teicu, ka vēlos sajūtu klipu un tāds tas arī ir sanācis,” atzīst Laura Raila. Video uzņemts Ķemeru tīrelī.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • klaiga
    +1

    klaiga

    KValitativi, patik

    31.03.2016 13:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas