Latvijas slavenību svētku galdi un apsveikumi Latvijai dzimšanas dienā

0 komentāri

Šodien ik uz soļa jaušama svētku atmosfēra un rosība. Ļaudis pamazām gatavojas Latvijas dzimšanas dienas kulminācijai – svētku vakariņām un salūtam.

Šogad īpaši šai dienai pacentušās arī Latvijas slavenības, kuras savos sociālajos tīklos steidz publicēt apsveikumus svētkos, kā arī dalās fotogrāfijās no sarūpētā cienasta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Dievs svētī Latviju. Daudz laimes dzimšanas dienā, mana Latvija,” Twitter.com sveic aktieris Rihards Lepers.

”Daudz laimes, Latvija. Audz ar mīlestību,” vēl grupas Instrumenti solists Jānis Šipkēvics juniors.

”Novēlu, lai piederība Latvijai nav tikai formāls ieraksts pasē, bet gan emocionāls piepildījums!” tā Ventspils mērs Aivars Lembergs.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas