Latvijas skaistākā meitene strādā policijā

1 komentārs

Titula “Mis Latvija 2014” ieguvēja Lāsma Zemene (23) darbā policijā nokļuva nejauši un novērtē priekšniecības pretimnākšanu attiecībā uz viņas piedalīšanos skaistumkonkursā, raksta žurnāls ”Privātā Dzīve”.

”Zinu, ka daudziem darbs policijā ir bērnības sapnis – man tā nebija. Pamēģināt strādāt policijā man ieteica kāds paziņa,” žurnālam ”Privātā Dzīve” atklāj skaistule. ”Viss sākies ar praksi Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas personāldaļā. Tur Lāsma darbiniekos pamanījusi īpašības, ko augtu novērtē un nu cenšas izkopt pati, – pašaizliedzību, noteiktību, apzinīgumu. Prasmju pilnveidošanas nolūkos Lāsma apgūst arī cīņas mākslas. ”Par laimi, savas zināšanas uz ielas lietot gan vēl nav iznācis. Zinu, ka pavisam nejauši varu nodarīt pavisam lielu kaitējumu, pat īpaši nepiepūloties. Pašaizsardzība ir vērtīga, taču vēl noderīgāk ir mācēt sevi kontrolēt un būt savaldīgai,” ”Privātajai Dzīvei” klāsta skaistā policiste.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau drīzumā Lāsma pārstāvēs Latviju starptautiskajā skaistumkonkursā ”Miss Princess of the World 2014”, kam notiek gatavošanās. Tādēļ tiek izjusts arī brīvā laika deficīts. Jautāta par hobijiem, Lāsma atklāj aizraušanos ar kulināriju – iedvesmas mirkļos gatavošanai var veltīt pat vairākas stundas un drīzumā plāno apmeklēt arī īpašus kulinārijas kursus. ”Tāpat labprāt dodos vakara skrējienā pa mežu ar savu rotveilera šķirnes suņu puiku. Svaigs gaiss, klusum un miers – tā ir mana meditācija,” atklāj daiļava.

Foto no personīgā arhīva

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ritvars
    0

    Ritvars

    Skaista!!! Miss Latvija 2014 :-)

    14.11.2014 09:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas