Latvijas ballīšu zvēra Raspopova jaunais “mersis” jau īpašniekam radījis 430 eiro zaudējumus

0 komentāri

Latvijas ballīšu zvērs un “selfiju” karalis Raivis Raspopovs nesen savā īpašumā ieguva jaunu rotaļlietu – 25 tūkstošus vērtu 2009. gada Mercedes Benz S320. Diemžēl jaunais pirkums siržu lauzējam jau sagādājis ne mazums galvassāpju, kas vainagojušās ar iztrūkumu maciņā.

Mercedes markas braucamo Raivis nolēmis iegādāties līzingā, tomēr kreditējošā iestāde vairākkārt atteikusies piešķirt naudu, nevēloties sadarboties ar ballīšu zvēra izvēlētajiem uzņēmumiem. ”Sākumā vēlējos auto līzingu noformēt ar SIA Belgian auto, tomēr Unicredit šo darījumu slēgt atteicās. Vēlāk šo pašu auto mēģināju iegādāties jau caur SIA LASREN, bet arī šie pūliņi cieta neveiksmi,” intervijā portālam Skaties.lv stāsta Raivis. ”Vēlāk mēs darījumu turpinājām, izmainot tīri juridiski rēķina piestādītāju un apmaksātāju, lai mainītu situāciju un varētu oficiāli noslēgt darījumu. Tas izdevās, naudu viņi saņēma nekavējoties pēc paraksta uzlikšanas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Personas, kuras man šo auto pārdeva – Inga Kojane un Rolands Puišis – man ilgi ”skaloja” galvu ar visādiem solījumiem, lai tikai es piekristu šim darījumam. Solīja, ka nebūšot nekādu problēmu, ja kas atgadīsies, viņi visu nosegs. Beigās ieguvu auto ar vienu atslēgu un apmēram 430 eiro zaudējumiem,” sašutis ir “selfiju” karalis.

”Sākotnēji mani viss apmierināja, taču pēc darījuma viņiem bija jānodod otras automašīnas atslēgas. Divas nedēļas viņi aizbildinājās, ka nevarot tās atrast savā nekārtīgajā mājā. Es teicu, ka atslēgas jānobloķē un viņiem jāsedz izdevumi, tomēr viņi uzstāja, ka man jāgaida. Es gaidīt nevarēju, jo apdrošinātāji, lai izveidotu KASKO polisi, nevarēja apdrošināt auto ar vienu atslēgu. Vienīgais risinājums bija atslēgas oficiāla nobloķēšana Mercedes centrā Domenikss. To es arī izdarīju, šķiroties no 30 eiro,” atklāj Raivis.

”Nākamajā dienā, kad jau biju piedraudējis ar medijiem, dīvainā kārtā viņi atrada otru atslēgu un paši uz savu galvu to aizveda auto īpašniekam, kas ir Unicredit leasing. Bloķētā atslēga vairs nav derīga un tagad, lai atjaunotu atslēgu, viņu neizdarības dēļ man Domenikss centram jāmaksā 400 eiro,” sašutis ir ballīšu karalis. ”Zaudējumus, kas radušies auto pārdevēju dēļ, viņi man segt atsakās. Manuprāt, šādu necilvēcīgu, negodīgu un biznesa līmenī neadekvātu rīcību būtu jāziņo sabiedrībai, lai cilvēki uzmanās.”

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas