Latvijā sāks izrādīt Sūzenas Bīras drāmu Serēna

0 komentāri

No piektdienas, 26. decembra, Latvijas kinoteātros sāk izrādīt Sūzenas Bīras jaunāko filmu Serēna (Serena)

Filmas Serēna centrā ir kaislīgs mīlas stāsts, kas risinās kalnainajā Ziemļkarolīnā 1920. gados. Kokrūpnieks Džordžs Pembertons apņem par sievu daiļo Serēnu, kurai zemes un mežu apsaimniekošana līdz šim bijusi sveša. Uzņemoties darbu vadītājas lomu vīra meža izstrādes kompānijā, Serēna pārsteidz savus padotos ar uzņēmību, atbildību, ambīcijām un vadības spējām. Viņai ne tikai jācīnās par savu vietu starp vīriešiem, bet arī pret valdību, kas grib atņemt viņiem piederošo zemi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nelaime ienāk jaunajā ģimenē ar ziņu, ka pēc pārtrūkušas grūtniecības Serēnai vairs nevar būt bērnu. Džordžam savukārt ir ārlaulības dēls, kas dzimis pirms viņš iepazinās ar Serēnu. Šī doma ir tik ļoti nepanesama, ka Serēna uzdod vienam no strādniekiem puisi nogalināt…

Līdzīgi kā filmā Vējiem līdzi šo filmu caurstrāvo mīlestība, traģēdija, naids, drāma un spriedze, kas risinās uz vēsturiska fona.

Serēna ir trešā reize, kad uz lielā ekrāna satiekas Amerikas Kinoakadēmijas balvas ieguvēja Dženifera Lorensa (Bada spēles, Amerikāņu afēra un Optimista stāsts) un Amerikas Kinoakadēmijas balvas nominants Bredlijs Kūpers (Paģiras, Amerikāņu afēra un Optimista stāsts). Filmu režisējusi Sūzena Bīra (Lietas, ko pazaudējām ugunsgrēkā un Labākā pasaulē).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas