Latvijā sāks izrādīt Paģiru 2 veidotāja debiju režijā – komēdiju Trakie piedzīvojumi Meksikā

0 komentāri

No piektdienas, 19. decembra, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt Skota Armstronga komēdiju Trakie piedzīvojumi Meksikā (Search party).

Trakie piedzīvojumi Meksikā vēsta par to, kā 24 stundu laikā no stāvēšanas pie altāra, lai teiktu Jā! vārdu savai mūža mīlestībai, nokļūt līdz nekurienei tuksneša vidū Meksikā. Lai izbēgtu no narkokarteļa pasūtījuma slepkavām, cilvēka orgānu tirgotājiem un izsalkušiem koijotiem, Nardo vienīgi var palīdzēt viņa bērnības draugi Džeisons un Evans. Pārpratumiem bagāts stāsts, kā izkļūt no viskutelīgākajām situācijām Meksikā un nokļūtu atpakaļ mājās, spītējot pat visneiedomājamākajām briesmām.

Filmu Trakie piedzīvojumi Meksikā piedāvā filmu Paģiras 2, Road Trip un Vecā skola veidotājs Skots Armstrongs, kuram šī ir debija režisora krēslā. Filmā galvenās lomas spēlē T.J. Millers, Adams Palijs un Tomass Midledičs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas