Latvijā sāks izrādīt neparasto drāmu Puikas gadi

0 komentāri

No piektdienas, 14. novembra, Latvijas kinoteātros sāks izrādīt Ričarda Linkleitera unikālo filmu Puikas gadi (Boyhood), kuras uzņemšana prasījusi 12 gadus.

Režisora Ričarda Linkleitera Puikas gadi ir unikāls projekts – filma ar vieniem un tiem pašiem aktieriem tika veidota 12 gadus. Filmas sākumā tās galvenais varonis Meisons ir sešus gadus vecs, un filma seko līdzi tam, kas notiek viņa puikas gados – pārcelšanās uz jaunu skolu, pirmā iemīlēšanās, pirmā vilšanās.

Puikas gadi – tā ir emociju gamma, ko piedzīvo ikviens, kļūstot par pieaugušu cilvēku.

Filma, kas atzīta par vienu no skaistākajām šā gada aktierfilmām saņēmusi nozīmīgas balvas starptautiskajos filmu festivālos – Berlīnē, Sansebastjanā, Sietlā, Norvēģijā un ASV. Tā noteikti kļūs arī par nopietnu pretendenti Oskara balvu skatē.

Filmā galvenās lomas atveido Ellars Koltreins, Ītans Hauks, Patrīcija Ārketa.

Režisors Ričards Linkleiters iepriekš veidojis filmas Before Sunrise, Before Sunset, Before Midnight.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas