Latvijā sāks izrādīt Kristofera Nolana jaunāko filmu Starp zvaigznēm

0 komentāri

Piektdien, 7. novembrī, kinoteātros Latvijā sāks demonstrēs britu režisora Kristofera Nolana zinātniskās fantastikas piedzīvojumu filmu Starp zvaigznēm (Interstellar).

Zinātniskās fantastikas drāmas Starp zvaigznēm režisors ir daudzu atzītu filmu autors Kristofers Nolans (Tumšais bruņinieks, Pirmsākums), kurš kopā ar savu brāli Džonatanu Nolanu ir arī filmas scenārists. Galvenajās lomās mirdz spožākās kino zvaigznes – Oskara balvas laureāti Metjū Makkonahijs (Dalasas pircēju klubs), Anna Heteveja (Nožēlojamie), Oskara nominante Džesika Časteina (Slepenā operācija: 30 minūtes pēc pusnakts), Elena Berstina (Alise šeit vairs nedzīvo) un Maikls Keins (Sidra nama likumi), kā arī Vess Bentlijs, Keisijs Afleks, Makenzija Foja, Tofers Greiss un citi.

Filmas Starp zvaigznēm anotācija vēsta: Zemes resursi nav neizsmeļami – pienācis laiks, kad mūsu dienas uz šīs planētas ir skaitītas. Vai cilvēku suga varētu turpināties kaut kur citur zvaigžņotajā izplatījumā? Lai to noskaidrotu, pētnieku komanda dodas nozīmīgākajā misijā cilvēces vēsturē – ceļojumā ārpus mūsu galaktikas robežām. Ceļotāju vidū ir arī inženieris Kūpers – divu bērnu tēvs, atraitnis, kurš augstāku mērķu vārdā gatavs upurēt savu ģimenes dzīvi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas