Latvijā sāk izrādīt komēdiju Neciešamie bosi 2

0 komentāri

No šodienas, 28. novembra, Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt komēdiju Neciešamie bosi 2 (Horrible Bosses 2) ar Holivudas zvaigžņu piedalīšanos.

Filmas centrā ir trīs draugi – Niks, Deils un Kurts vairs nespēj izturēt padotā statusu, tādēļ ir nolēmuši uzsākt uzņēmējdarbību, lai paši kļūtu par noteicējiem. Diemžēl sarunātais investors pēdējā brīdī trijotni “uzmet” un atstāj bešā. Palikuši bez cerētajiem līdzekļiem, puiši ir gatavi īstenot pārdrošu plānu – nolaupīt investora pieaugušo dēlu un pieprasīt izpirkuma maksu.

Populārās komēdijas Neciešamie bosi turpinājumā uz ekrāniem atgriežas skatītāju iemīļotie komiķi Džeisons Beitmans, Čārlijs Dejs un Džeisons Sudeikis, kā arī Dženifera Enistone (Milleru ģimenīte) un Oskara laureāti Džeimijs Fokss (Rejs) un Kevins Speisijs (Amerikāņu skaistums). Viltīgo investoru un viņa dēlu atveido oskarotais aktieris Kristofs Volcs (Atsvabinātais Džango) un Kriss Pains (Zvaigžņu ceļš).

Neciešamie bosi 2 režisors ir pieredzējušais komēdiju veidotājs Šons Anderss (Milleru ģimenīte, Seksa brauciens), kurš kopā ar Džonu Morisu (Milleru ģimenīte) ir arī filmas scenārija autors.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas