Latviešu dziedātāja un amerikāņu mūziķis ieraksta kopīgu EP

0 komentāri

Grupa ”Astra The 22’s”, kurā apvienojušies mūziķi no Latvijas un Amerikas, septembra sākumā izdos minialbumu un sniegs savu pirmo koncertu Rīgā.

Latviešu dziedātājas un dziesmu autores Kerijas Kalējas un amerikāņu ģitārista, dziedātāja un dziesmu autora Ērika Džeika (Eric Jayk) kopīgā projekta ”Astra The 22’s” pirmā publiskā uzstāšanās notiks 4. septembrī Latvijas 1. rokkafejnīcā Reiterna namā, informē izdevniecība ”MicRec”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

No 4. septembra mūzikas cienītājiem limitētā versijā būs pieejams arī grupas pirmais piecu dziesmu EP jeb minialbums ”Blue Venom”, kuru pēc koncerta Rīgā mūziķi prezentēs arī uz Lietuvā, kur ”Astra The 22’s” uzaicināti uzstāties ”Vilnius Music Week” koncertu sērijā. Uzstāšanās notiks 6. septembrī uz ”Loftas” skatuves.

”Ar nepacietību gaidu, kāda būs klausītāju reakcija uz mūsu mūziku. Šī būs pirmā reize, kad mūs dzirdēs plašāka auditorija, un mūsu darbs ir panākt, lai viņiem tas patiktu. Tāpēc viss ir atkarīgs no mums pašiem. EP izdošana kārtējo reizi man apliecina to, ka dzīvē viss ir iespējams. Mūzika ir universāla valoda ar spēcīgu iedarbību. Mums vēl ir daudz ideju un dziesmu un šis ir tikai pats sākums,” stāsta grupas dalībnieks Džeiks, kuram šī būs pirmā viesošanās Baltijas valstīs.

Jaunajā EP līdzās singlam “Save Me” būs iekļautas vēl četras pilnīgi jaunas dziesmas, no kurām tituldziesma ”Blue Venom” būs grupas nākamais singls, kuru paredzēts publicēt 1. septembrī. Visas jaunās dziesmas ir ierakstītas un miksētas ASV. Dziesmas ierakstīja un miksēja Kails Kelso (Kyle Kelso), kurš ar Džeiku jau agrāk sadarbojies, ierakstot un producējot viņa grupas ”Wildstreet” dziesmas. Kails producējis dziesmas ierakstu kompānijām kā ”Motown Records”, ”Atlantic”, ”Mercury” un ”Hollywood Records” u.c.

Albuma prezentācijas koncerta sākums 4. septembrī Latvijas 1. rokkafejnīcā Reiterna namā – plkst. 20.00, ieeja – bez maksas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas