Latvian Voices sadarbībā ar Universal music izdod albumu Zeit der Wunder

0 komentāri

Viena no pasaulē vadošajām ierakstu kompānijām Universal music laidusi klajā album Zeit der Wunder (Brīnumu laiks), kas veidots kā dažādu kultūru un valodu satikšanās a cappella kompozīcijās, kas sarakstītas īpaši Latvian Voices un vācu puišu vokālās grupas Viva Voce sastāvam.

”Kad abas grupas dzirdēju kopā kādā mūzikas festivālā Šveicē vairāk nekā pirms diviem gadiem, sapratu, ka savienot kopā šīs abas grupas būtu kas īpašs,” piebilst komponists un albuma producents Rolfs Cukovski (Rolf Zuckowski).

Novembra sākumā abas grupas Vācijā strādāja pie koncertšova izveides un izstrādes, kas priecēs klausītājus ne tikai koncertos, bet arī Vācijā populāros televīzijas šovos Florian Silbereisen Show, Fernsehen Garten u. c.

”Latvian Voices un Viva Voce satikšanās ir kā cimdiņš, kurš atradis īsto rociņu. Mēs lieliski papildinām un daudz mācāmies viens no otra, kā arī visi kopā gūstam ļoti lielu pieredzi, strādājot ar Universal profesionālo komandu,” atklāj grupas Latvian Voices dalībniece Laura Jēkabsone.

Zeit der Wunder ir muzikāls stāsts par cilvēku, sākot no rudens un ziemas mijas līdz pat pavasara sākumam, kā arī tas atspoguļo Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas dažādās Eiropas un citu pasaules valstu kultūrās.

Vairāk informācijas par Latvian Voices tuvākajiem koncertiem: latvianvoices.lv/lv#/lv/koncerti

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas