“Lattelecom” no šodienas piedāvā festivāla “Positivus” kanālu

0 komentāri

No šodienas visās “Lattelecom” televīzijā platformās sāk darboties atsevišķs festivālam “Positivus” veltīts “pop-up” kanāls, kas raidīs vēl mēnesi pēc festivāla beigām, tā iepriekš paziņoja “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Kanālā, kas būs pieejams 24 stundas diennaktī, programmas tiks veidotas sadarbībā ar Latvijas Radio pārstāvjiem, tajā piedāvās ne tikai festivāla tiešraidi, bet arī dažādus autorraidījumus un reportāžas par aizkulisēm un citiem ar pasākumu saistītiem notikumiem.

Jau ziņots, ka “Positivus” festivāls šogad notiks trīs dienas – 18.jūlijā, 19.jūlijā un 20.jūlijā – Salacgrīvā. Festivālā uzstāsies arī “Kraftwerk”, “Bastille”, Ellija Goldinga, “The Kooks”, “The 1975”, “Daughter”, Laura Mvula, “Junip”, “Temples”, “Of Montral”, “MØ”, “You me at six”, “Kid Karate”, “Birth of joy”, ”King Charles”, “Pompeya”, “FM Belfast”, “Elbow”, Anna Kelvi, “Future Islands”, “AlunaGeorge”, Čets Feikers, “NONONO”, kā arī “And so I watch you from afar”, “The Horrors”, “A-Trak”, “Just Blaze”, “Tricky” un saksofonists Faro Sanderss ar grupu, kā arī Džastina Lī Brauna ar “Latvian Blues band”.

Biļetes nopērkamas “www.positivusfestival.com”, “Biļešu servisa” kasēs un “Nordea” bankomātos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas