Lana Del Reja: “Es no industrijas esmu pārgulējusi ar daudz čaļiem!”

0 komentāri

Amerikāņu dziedātāja nākusi klajā ar paziņojumu, ka viņas jaunajā dziesmā “F****d My Way Up To The Top” ir liela daļa patiesības, raksta “Dailymail”. Bet kam tagad viegli?

Šovbizness ir šovbizness, un jauna materiāla popularizēšanai bieži vien tiek izmantoti visdažādākie līdzekļi, lai sasniegtu maksimālo rezultātu. Lieki piebilst, ka ar šo izteikumu viņa radīja krietnu ažiotāžu ap savu jauno singlu “F****d My Way Up To The Top” un albumu “Ultraviolence”.

Neparastās balss īpašniece, īstajā vārdā Elizabete Granta, žurnālam “Complex” atzīst: “Jūs ziniet, es esmu pārgulējusi ar ļoti daudziem industrijas vīriešiem, taču nekas no tā nav palīdzējis manai karjerai. Tas ir kaitinoši.”

Lana ir bijusi saderinājusies ar kādreizējo grupas “Kassidy” dalībnieku Berriju-Džeimsu O’Nīlu, kā arī klīduši baumas par viņas simpātijām pret Merilinu Mensonu, Asap Rokiju un pat leģendārās grupas “Guns ‘n’ Roses” vokālistu Akselu Rouzu.

Taču, kamēr viņas iepriekšminētā vilšanās sajūta ir saprotama, dziedātājas karjeru vieglprātīgā uzvedība negatīvā ziņā gan nekādi nav skārusi. Tieši otrādi – viņas jaunais albums jūnijā gozējās čārtu pirmajās vietās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas