Laimas Vaikules divi zaķi ar vienu šāvienu – savs festivāls Jūrmalā, bet uzstājas arī Sočos

1 komentārs

Vasaras plaukumā Jūrmalu pieskandināja Laimas Vaikules festivāls Laima Vaikule Rendez-vous, ko sabiedrība jau pamanījās nodēvēt par Jaunā Viļņa aizvietojumu.

Vaikules koncerti piepildīja Dzintaru koncertzāli, bet festivāla fināla kulminācijā uz skatuves kāpa pat Renārs Kaupers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Vaikule nelaida garām iespēju ”nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu”, sniedzot koncertus ne vien Dzintaru koncertzālē, bet arī uz Šočiem pārceltajā Jaunajā Vilnī.

FOTO

VIDEO

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kartupelis ar mugurkaulu
    0

    Kartupelis ar mugurkaulu

    Vaikule ir Latvijas kauna traips!!!Neviena dziedātāja nav tā Latviju pazemojusi kā Vaikule!!!Nu ja jau Laimočkai patīk tusēt pie krievu okupantiem,tad lai arī tur paliek!!!Nabaga šizofrēniskais cilvēciņš!!!

    25.10.2015 23:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas