Laima Vaikule pikta, ka viņas suņiem liedz pastaigas pludmalē

2 komentāri

Dziedātāja Laima Vaikule Jūrmalā jūtas kā zivs ūdenī un uzskata, ka tā ir ideāla vieta dzīvošanai. Kopā ar Laimu Bulduros dzīvo arī viņas divi mīluļi, kuri labprāt dodas garās pastaigās gar jūras krastu. Tiesa, ir kāds šķērslis, lai atpūtu izbaudītu simtprocentīgi.

“Mani jūra uzrunā, bet maniem suņiem neļauj tur staigāt, un tas man nepatīk,” sašutumu neslēpj populārā dziedātāja. “Es jau desmit reižu esmu runājusi par to. Vienmēr jābūt kādai vietai… Baigi viegli ir pateikt Nē. Es ciest nevaru vārdu Nē. Izdomājiet, kā pateikt Jā! Japāņiem vispār nav tāda vārda Nē, un laikam tas ir pareizi. Gribētos, lai mūsu suņuki arī varētu staigāt, jūrā peldēt, dzert ūdentiņu no jūras,” pārdomās dalās dziedātāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Vasara ir vislabākais laiks Jūrmalā,” pārliecināta Laima Vaikule, kurai ziemā gribas būt kaut kur dienvidos, kur ir vairāk saules.

Jau ziņojām, ka 8. un 9. jūlijā Dzintaru koncertzālē notiks festivāls Laima Vaikule Rendez-vous, kurā uzstāsies gan Laima, gan viņas draugi un viesi – Intars Busulis, Linda Leen, Jānis Stībelis, Andris Ērglis, kā arī krievu estrādes zvaigznes Aleksandrs Buinovs, Verka Serdjučka u.c.

Vairāk skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Jūrmalnieks
  +2

  Jūrmalnieks

  Kāpēc tad citi var un Laima nē?? Pilna pludmale ar suņiem un municipāļi neliekas ne zinis. Pat tad, kad viņiem piezvana. Laima, staigājat droši ar saviem suņukiem! Īpaši jau ņemot vērā, ka Jūsu galā pludmale ir patukša.

  25.05.2015 12:58

 • Nostradamuss
  0

  Nostradamuss

  Bet jūra taču uzrunā tikai Laimu,nevis viņas suņus! Tādēļ arī tie nedrīkst staigāt pie tās. :)

  26.05.2015 09:31

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas