Laima Vaikule aicina uz publisku “randiņu” Jūrmalā

0 komentāri
Laima Vaikule aicina uz publisku “randiņu” Jūrmalā
Laima Vaikule. Foto: Tatjana Vlasova

Tev noteikti jāizlasa

Nav noslēpums, ka dziedātāja Laima Vaikule prot intriģēt un pārsteigt. Šoreiz dīvai atkal jauns piedāvājums visiem viņas šarma un talanta cienītājiem – 8. un 9. jūlijā Dzintaru koncertzālē notiks festivāls Laima Vaikule Rendez-vous.

Kā informē Micrec PM pārstāvji, festivālā Laima Vaikule Rendez-vous uzstāsies gan L. Vaikule, gan viņas draugi un viesi: Intars Busulis, Linda Leen, Jānis Stībelis, Andris Ērglis, kā arī krievu estrādes zvaigznes Aleksandrs Buinovs, Verka Serdjučka u.c. Dalībnieku saraksts tiks papildināts, jo vēl notiek pārrunas ar vairākām Krievijas šovbiznesa slavenībām, kuras apliecinājušas vēlmi ierasties uz “randiņu ar Laimu”. Koncertu programma un dalībnieku sastāvs atšķirsies, taču abās dienās skanēs populāras dziesmas un stāsti par tām.

“Tie būs vasaras vakari ar seniem un jauniem draugiem, mūziķiem un dziesmām, kam bijusi kāda loma manā dzīvē. Dziedāšu pati, dziedās viņi, kaut ko nodziedāsim kopā, un es pastāstīšu, ko man nozīmē šīs dziesmas un šie cilvēki. Ceru, sanāks laba atpūta ar labu pēcgaršu. Un man ir svarīgi, ka tas notiek tieši Jūrmalā un Dzintaros. Eiropā netrūkst saulaināku kūrortu ar lielākām un lepnākām koncertzālēm, bet te es visvairāk jūtos kā mājās. Te ir kas tāds, kā nav nekur citur. Priecāšos par visiem, kas atnāks,” saka L. Vaikule.

Biļetes jau nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas