Lady Gaga dziedās ASV himnu gaidāmajā Super Bowl

0 komentāri

Tapis zināms, ka ekstravagantā amerikāņu dziedātāja Lady Gaga dziedās Amerikas Savieno Valstu himnu daudzu amerikāņu gaidītajā Super Bowl futbola finālspēlē.

Amerikāņu futbola finālspēle Super Bowl ir gada skatītākais sporta raidījums ASV. Tas gaidāms jau šosvētdien. Ik gadu futbola mača neatņemama sastāvdaļa ir vairāku populāru mākslinieku uzstāšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šogad tā sauktajā halftime show jeb puslaika pārtraukuma šovā uzstāsies grupa Coldplay un dziedātāja Beyonce. Savukārt Lady Gaga uzticēts gods dziedāt valsts himnu.

Super Bowl ir viena no pasaules skatītākajām un dārgākajām televīzijas pārraidēm. To ik gadu pie televīzijas ekrāniem vēro vairāk nekā simts miljoni amerikāņu.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas