Labvēlīgais tips uzsāks ”trīsdiennieku” Palladium

0 komentāri

Šodien, 23. oktobrī, grupa Labvēlīgais tips aicina uz pirmo uzstāšanos trīs koncertu ciklā, kas ceturtdien, piektdien un sestdien izskanēs koncertzālē Palladium.

Pēc neliela atvaļinājuma grupa pilnā sastāvā ir gatava ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī, kas rudens drēgnumu un pelēkumu aizslaucīs kā sala skartās lapas. Varat nešaubīties – ballīte būs!

Grupas Labvēlīgais tips vārds saistās ar gaumīgiem jokiem un pozitīvu, nedaudz vieglprātīgu atmosfēru. Auditorijas atsaucība grupas koncertos neļauj mūziķiem gulēt uz lauriem, bet katru gadu piedāvāt ko jaunu un kvalitatīvu – tā, lai publika nebūtu vīlusies. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā – Fredim vienmēr ir ko teikt. Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Pēdējās biļetes iegādājamas Biļešu paradīze kasēs un bilesuparadize.lv.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas