Labvēlīgais tips Lūsis pēdējā brīdī viesiem paziņo par viņa slepenajām kāzām

0 komentāri

Pavisam neparastas un slepenas kāzas Cēsu pusē svinējis grupas Labvēlīgais tips mūziķis Ģirts Lūsis (44), kurš pēc piecu gadu attiecībām teicis jāvārdu savai draudzenei, datorgrafiķei Diānai Druķei (42).

Kopš jestrajām kāzām pagājuši jau divi mēneši, bet tikai tagad par tām uzzinājuši arī masu mediji. Ģirts un Diāna gredzenus mijuši jau augustā, šodien raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pārim jau ir kopēja četrus gadus veca meitiņa Lote. Pēc ilgās kopdzīves abi sapratuši, ka laika nekad nebūs pietiekami un kaut kas ir jādara lietas labā. ”1. aprīlī ātri aizskrējām līdz Cēsu dzimtsarakstu nodaļai. Kāzas gribējām šajā pašā datumā nākamgad. Taču plāniņš neizdevās, jo dzimtsarakstu nodaļa pieņem pierakstus tikai pusgadu uz priekšu. Tā kā mums abiem bija brīvs 8. augusts, izvēlējāmies to,” intervijā Privātajai Dzīvei stāsta mūziķis.

Paši draugiem šo pasākumu nodēvējuši par zaļumballi, tāpēc lielākā daļa uzaicināto viesu tikai pēdējā brīdī saprata, ka tās ir pāra kāzas. ”Tāds arī bija plāns. Izveidojām idillisku vietu pļavas vidū Gaujas malā ar balti klātiem galdiem, siena ķīpu dīvāniem un siltu burbuļvannu zem klajas debess,” atklāj Ģirts.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas