Kūsiņam pozē modele, kas filmējusies pat Hameleonu rotaļās

0 komentāri
Kūsiņam pozē modele, kas filmējusies pat Hameleonu rotaļās
Foto: Facebook.com/Kusins

Tev noteikti jāizlasa

Plašu rezonansi sabiedrībā izraisījušais latviešu apakšveļas zīmols Kūsiņš turpina uzņemt apgriezienus. Radītas ne vien jaunas modes līnijas, bet arī darbos piesaistītas personības, kuru vārds jau iepriekš plaši izskanējis pasaulē.

Par Kūsiņa augšiņu reklāmas seju kļuvusi latviešu modele Laine Rogova. “Iepazīstinām ar mūsu satriecošo modeli Laini, kuru pamanījāmies izzagt no viņas saspringtā modelēšanas grafika. Protams, mums bija viņai kas jāvelk mugurā, un kur vēl skaistāk, ja pirmo augšiņu sanāk nosaukt tieši Laines vārdā?” vēsta ieraksts Kūsiņa oficiālajā Facebook.com kontā.

Nedaudz aplūkojot Laines iepriekšējo modelēšanas pieredzi, jāteic, ka jaunietes portfolio ir visai iespaidīgs – viņa ne vien soļojusi pa mēli modes mekā Milānā un nokļuvusi uz glancēto žurnālu vākiem, bet arī pamanījusies filmēties vienā no ilgākajām amerikāņu ziepju operām Hameleonu rotaļas.

Meitene tika uzaicināta tikai uz vienu sekundi filmēties seriāla Hameleonu rotaļas 6906. sērijā, bet pēc šā panākuma viņas karjera seriālā turpinājusies galvu reibinošā ātrumā. Pēc slavas pilnās sekundes sekojis pavisam vērienīgs piedāvājums – meitenei tika piedāvāta iespēja norunāt pāris teikumus īpašā kastingā. Kad Laine pienākumu godam paveikusi, viņai piešķirts vārds Seleste un iespēja 6923. sērijā nofilmēties kopā ar nu jau 70 gadus veco, bet joprojām ņipro Ēriku Foresteru, raksta portāls Delfi, atsaucoties uz žurnālu Kas Jauns.

FOTO

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas