Kurusova ar bijušo mīļoto nekomunicē

0 komentāri

Deju pasniedzēja un dziedātāja Laura Reinika partnere šovā Dejo ar zvaigzni Aleksandra Kurusova (28) pludmales bāra Diwalli sezonas atklāšanā ieradās draudzeņu pavadībā, bet viņas bijušais mīļotais skaņotājs Oskars Ostrovskis (31) – lepnā vientulībā. Abi pasākumā nav manīti pavadām laiku kopā.

Aleksandru Kurusovu ar pludmales bāru Diwalli vieno vien draudzīgas saiknes, jo bāra īpašnieks Edgars ir labs Aleksandras draugs. ”Esam pazīstami jau daudzus gadus, piedalījos arī šā bāra atvēršanā, un vasarā šeit pavadu lielu daļu sava brīvā laika, tāpēc arī šoreiz Edgars man lūdza palīdzību atklāšanas ballītes organizēšanā,” žurnālam Privātā Dzīve pauž Aleksandra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms trīs gadiem, kad bārs vēra durvis pirmajiem apmeklētājiem, tā īpašnieks bija Aleksandras mīļotais vīrietis Oskars Ostrovskis. Pirms pusgada kļuva zināms, ka pāra attiecības izjukušas. Toreiz par šķiršanās iemesliem Aleksandra runāja izvairīgi, tagad viņa neko daudz par agrāko sirdsāķīti nezina.

”Pēdējais pusgads manā dzīvē bija diezgan smags, tāpēc pavasarī jutu, ka nepieciešams atpūsties. Pagājušonedēļ atgriezos no Turcijas, kur mierīgā atmosfērā atpūtos kopā ar saviem vecākiem. Šo vasaru plānoju pavadīt tepat Latvijā. Kad vien būs brīvs brīdis, būšu sastopama Diwalli, jo šeit jūtos kā mājās,” sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve pauda Aleksandra.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas