Kristīna Agilera Disnejlendā Mikimausu nosauc par pakaļu!

2 komentāri

Lai atzīmētu savu 34 gadu jubileju, Kristīna Agilera bija devusies pārbraucienā uz Kalifornijas Disnejlendu. Tur viņi ar draugiem laikam pamatīgi uzdzīvojuši, jo atļāvušies mutiski ļoti skarbi aizskart kādu no Mikimausa tēliem, kas klīduši apkārt teritorijā. Tas aizgājis tik tālu, ka viņam esot apsargu pavadībā bijis jāmūk uz slēgto zonu, ziņo portāls Billboard.

Interesanti, ka dziedātājas dziesma Reflection ir iekļauta vienas no Volta Disneja multfilmu – Mulanas – skaņu celiņiem. Bet tie laiki ir garām, jo pēc šī “priekšnesuma” viņi ar Disneja tēliem noteikti vairs nav draugos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā raksta portāli Billboard un TMZ, viņa ar draugiem gribējusi nobildēties ar tēlu, kurš atteicies, jo esot bijis pārāk noguris un vēlējies doties pārtraukumā. Agilera neesot kavējusies ar lamuvārdiem viņa virzienā, nosaucot to par pakaļu, kā arī jautājusi: “Tu vispār zini, kas es esmu?”

Tas šajā incidentā pa lielam bija arī viss, jo meitene ar savu svītu jau bija pazudusi brīdī, kad ieradusies apsardze.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Samurajs
  0

  Samurajs

  34 gadi un vēl meitene.

  19.06.2015 16:47

 • pofigists
  0

  pofigists

  Jau dzirdēta frāze - Tu vispār zini , kas es esmu ????

  Vari būt kaut Romas pāvests , nevienu tas neinteresē .....

  02.01.2015 23:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas