Krievu komiķi izjoko Eltonu Džonu

0 komentāri

Divi komiķi no Krievijas izjokojuši pasaulē populāro mūziķi seru Eltonu Džonu (68), liekot mūziķim domāt, ka viņam piezvanījis Krievijas prezidents Vladimirs, lai pārrunātu seksuālo minoritāšu tiesības valstī.

Viens no komiķiem uzdevies par Putina preses sekretāru Dmitriju Peskovu un tulkojis sarunu, bet otrs atveidojis pašu prezidentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vladimirs Krasnovs un Aleksejs Stoļarovs, kas Krievijā zināmi kā slavenību un politiķu “troļļotāji”, sazinājās ar Eltonu Džonu pēc raidsabiedrības BBC intervijas ar mākslinieku, kurā viņš izteica vēlēšanos tikties ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, lai pārrunātu prezidenta attieksmi pret seksuālo minoritāšu tiesībām Krievijā. Viņaprāt, Putina attieksme pret seksuālo minoritāšu pārstāvjiem ir izolējoša, aizspriedumaina un smieklīga.

Par saņemto zvanu Eltons Džons juties ļoti pagodināts. “Tā ir milzu privilēģija runāt ar vienu no pasaules ietekmīgākajiem cilvēkiem. Tas ir pārsteidzoši,” dzirdams telefonsarunas ierakstā, ko saņēmusi aģentūra Reuters. Mūziķis piekritis doties uz Maskavu, lai piedalītos geju praida pasākumā, un cer, ka ar Krievijas prezidentu viņam izveidosies “brīnišķīga diskusija”.

Vēlāk tapa zināms, ka slaveno mūziķi izjokojuši krievu komiķi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas