Kortnija Lova grūtniecības laikā lietojusi heroīnu

0 komentāri

Amerikāņu grandžroka grupas Nirvana solista Kurta Kobeina atraitne Kortnija Lova atzinusi, ka grūtniecības laikā lietojusi heroīnu.

1992. gadā izdevuma Vanity Fair žurnāliste Linna Hiršberga apgalvoja, ka rokgrupas Hole līdere Lova esot lietojusi narkotikas, kamēr bija stāvoklī ar meitu Frānsisu Bīnu. Dziedātāja tolaik asi noraidīja žurnālistes izteikumus.

“Mēs to pilnībā noliedzam,” toreiz paziņoja Lovas pārstāvji. “Kad Kortnija uzzināja par grūtniecību, viņa uzreiz sazinājās ar vecmāti un narkologu, kuru aprūpē tagad atrodas. Viņi apstiprinājuši, ka gaidāms pilnīgi vesels mazulis.”

Skandāla dēļ Lovai uz laiku tika atņemta aizbildniecība pār meitu. Lova izdeva neoficiālu mūzikas albumu ar nosaukumu Bring Me the Head of Lynn Hirschberg (Atnesiet man Linnas Hiršbergas galvu), kā arī vainoja žurnālisti pie Kobeina pašnāvības 1994. gadā.

Taču Sandensas kinofestivālā demonstrētajā dokumentālajā filmā Kurt Cobain: Montage of Heck Lova atzinusi, ka Hiršbergas apsūdzība tomēr bijusi patiesa. “Es to izdarīju vienreiz, taču pēc tam pārtraucu. Es zināju, ka ar viņu viss būs kārtībā,” sacīja dziedātāja.

Kinolentes galvenā producente ir 22 gadus vecā Frānsisa Bīna Kobeina. Filmas pirmizrāde gaidāma 4. maijā amerikāņu televīzijas kanālā HBO.

Filmas režisors Brets Morgens sacīja, ka noteikti esot gribējis iekļaut filmā Lovas atzīšanos, jo skandāls esot iedragājis Kobeinu. “Jā, viņi bija narkomāni, taču nevienam nedarīja pāri,” uzskata Morgens. “Raksts atstāja lielu iespaidu uz Kurta psihi. Nedomāju, ka viņš kādreiz no tā atguvās, jo viņam tika atņemts bērns.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas