Koris Sõla aicina uz Eirovīzijas dziesmu koncertu

0 komentāri

Visu mīlētāju dienā, 14. februārī, plkst. 18.00 Radisson Blu Hotel Latvija konferenču telpās Omega 1 koris Sõla aicina uz koncertu Sõlavision (Sõlavīzija), kurā atskaņos Eirovīzijas dziesmu konkursa Latvijas nacionālo atlašu uzvarētājdziesmas kora aranžijā, informē kora pārstāve Ilze Tormane.

“Šogad Latvija ir Eiropas politiskās dzīves epicentrs. Drīz sāksies atlases šī gada Eirovīzijai. Nolēmām ļauties šim vilnim un organizēt koncertu, kurā speciāli korim veidotās aranžijās izskanēs Latvijas Eirovīzijas Nacionālās atlases uzvarētājdziesmas. Mēģinājumi jau norit pilnā sparā un jautrības netrūkst,” stāsta kora Sõla diriģents un šīs programmas autors Jēkabs Jančevskis.

Latvija Eirovīzijas dziesmu konkursā ir piedalījusies 15 reizes. Koncertā izskanēs visu Latvijas pārstāvju skaņdarbi, ko izpildīs koris Sõla un ansamblis Tango sin quinto, kura sastāvā ir Jānis Stafeckis (kontrabass), Romāns Vendiņš (klavieres), Raimonds Melderis (vijole), Artūrs Noviks (akordeons), Ainis Zavackis (perkusijas) un Aija Vītoliņa (vokāls).

Ieskatu koncertprogrammā varēs gūt 13. februārī Babītes novada pašvaldības Kultūrizglītības centra Lielajā zālē. Koncerta sākums plkst. 20.00.

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas