Kombuļu Inese gatava izpalīdzēt apsveikt draugus

2 komentāri

Inese Addario, kas pazīstama ar skatuves vārdu Kombuļu Inese, nāk talkā tiem, kuri savus draugus labprāt apsveiktu neordinārā veidā. Pieredzes bagātā skatuves māksliniece apņēmusies sagatavot videosveicienu “gan iekšā, gan ārā”.

“Ja draugiem tuvojas dzimšanas diena, vai arī citi svētki… labprāt izveidošu jautrus un interesantus videosveicienus!” vēsta ieraksts Ineses Addadio Facebook kontā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Sveiki, sveiki, mani draugi! Atkal Inese Saulīte kopā pie jums, un es piedāvāju savus burvīgos, ideālos, pavasarīgos videosveicienus, lai ikvienam ir priecīga sirds šajā skaistajā, burvīgajā laikā. Piesakiet, rakstiet, un jūsu izvēlētās dziesmas un katra minūte būs veltīta tieši jums. [..] Gan iekšā, gan ārā sveicam jūsu mīļos,” sludinājuma videorullīti klāsta izpalīdzīgā Inese.


Tāpat spožā skatuves māksliniece gatava uzstāties jebkur Latvijā.

Jau vēstījām, ka 13. martā par iestūrēšanu laulības ostā paziņoja viena no Latvijas šovbiznesa zvaigznēm Kombuļu Inese, mijot gredzenus ar itāli Paskvāli Addario, ar kuru viņa iepazinās internetā 2012. gadā. Pāris pēc laulībām apņēmies dzīvot Latvijā, un nu Inese meklē darbu arī savam vīram.

“Visus, kurus interesē iemācīties itāļu valodas pamatus un sarunu valodu, lūgums in facebook manam vīram Pasquale Addario. Laipni gaidīti visi!” vēsta sludinājums.

2 komentāri

TOP komentāri

 • ha
  +1

  ha

  Ak kungs , ko vēl viņa neizdomās.....

  11.05.2015 12:52

 • ese
  +1

  ese

  aizsutišu kadam ienadniekam

  11.05.2015 10:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas